Anasayfa / Genel / 1. Sınıf Gerçek İnsan Saçı
saç kaynak satın al
saç kaynak

1. Sınıf Gerçek İnsan Saçı

 

Online Satın Alabileceğiniz Saç Kaynakları ve En Son Teknoloji Saç Kaynağı Çeşitleri Yanı Sıra Boncuk Saç Kaynak, Keratin Saç Kaynak, Mikro Bant Saç Kaynak, Mikro Saç Kaynak Makinesi ve Malzemeleri Satışı

Toptan ve perakende saç kaynak satışı boncuk saç kaynak ucu, tres saç kaynak ve keratin saç kaynak satışı toptan ve perakende saç kaynakları satışı.
Satışı yapılan saç kaynak ürünleri sadece 1. sınıf 100% doğal Grade Remy Ham Saç ile imal edilmektedir.

Her renk saç kaynak satışı mevcuttur. Saç kaynakları satın almak için online satış mağazamızdan sipariş verebilir kapıda ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde saç kaynak satın al olarak sitemiz üzerinden istediğiniz adet ve parçalardan satın alabilirsiniz. Özellikle saçlara uygun olarak 60 ile 65 cm aralarından gerçek insan saçına benzer olarak yapılmıştır. Herhangi bir toplantı veya davetiyeye gittiğinizde taktığınızda hiçbir bayan veya erkek tarafından kayak saç olarak görülmezsiniz. Bu bakımdan dolayı sizlere 2 yıl garanti hizmeti sunmakla beraber, herhangi bir sorun ile karşılaşmalarınız sonucunda geri iadelerini almaktayız. En kaliteli firma olan İtalya Keratin tarafından hazırlanmıştır. Saç rengi olarakta kumral ve çikolata kahve saç renklerinden de oluşmaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz saç kaynak  satın al sitemiz sayesinde ürünlerinizi satın alabilme olanağı sunmaktayız. Ayrıca yapmış olduğumuz saç modellerinde gerçek insan saçı kullanmakla beraber saç setlerinde garantili belgeleri mevcuttur. Bu sayede set içinde 2 adet 3’lü olmak üzere ikili saç, 4 adet Büyük ikili ve 2 adette küçük ikili çıt çıt saçlar da bulunmaktadır. Kapıda ödeme kolaylığı sayesinde saç kaynak satın al işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

 

Kaynak Saç Fiyatları saçlarınızın gürlüğüne, takılacak olan saçın adet ve ya gramajına, uzunluğuna ve saçınızda uygulanacak kaynak saç çeşidine göre belirlenmektedir.

Satın alacağınız kaynak saçlar saç kaynak satın al merkezi garantisi ile satılmaktadır. Satışı yapılan her türlü kaynak saçlar 7 aşamalı kalite kontrolünden geçerek sadece 1. sınıf saç kaynakları satışı yapılmaktadır. İsteğe göre farklı uzunluk ve şekillerde de güven içinde alışveriş yapabileceğiniz Türkiye’nin resmi saç kaynak satın al siparişi verebileceğiniz yegane sitedir.

Saçlarınıza ne kadar saç kaynak gider? Bunu saç kaynak uzmanımızdan alacağınız randevu ile kaynak saç öncesi tespit edebilirsiniz. Boncuk kaynak uygulamaları ortalama bir saç için genel olarak 150 adet ila 200 adet saç arası yeterlidir. Mikro kaynak saç uygulamaları için minimum 100gram ila 250 gram arası saç kullanılabilmektedir.

Boncuk kaynak uygulaması ortalama 1,5 saat sürmektedir.

Mikro kaynak saç uygulaması 100 gram saç 3,5 saat sürmektedir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir