Anasayfa / Protez Saç / Genç Yaşta Saçsızlık Sorunu
2019 protez saç
2019 protez

Genç Yaşta Saçsızlık Sorunu

Genç yaşta saçsızlık sorunu insana büyük sıkıntı veriyor. Henüz 27 yaşında olmama rağmen başımın üst kısmında saçımın hiç kalmaması ve nişanlımın her fırsatta bu durumu inceden inceye dile getirmesi beni oldukça huzursuz ediyordu.Bir gün internetten protez saç denilen bir sistem keşfettim, fakat doğru firmayı bulabilmek ve aklımdaki soru işaretlerini en iyi şekilde cevaplayabilecek kişileri seçebilmek en zor kısımdı. müşteri Temsilcisi hanımefendi sorduğum tüm soruları sabırla cevapladıktan sonra, artık daha fazla beklemenin bir anlamı olmadığını anladım ve merkeze gittim.. Yaklaşık 2 yıldır protez saç kullanıyorum. 2 yıldır aynı firma ile çalışıyorum. Çevremde beni gören herkes, 10 yaş gençleştiğimi söylüyor. Kim ne derse desin, bayanlar yakışıklı bakımlı erkekleri daha çok seviyor, artık kellik imajdır falan demeyin. İlk karşılama çok içten ve samimi bir düzeydeydi, çalışanları sanki aileniz gibi. Görüşmeden sonra düşünmek için sebebim kalmamıştı. Siparişi vermeye artık hazırdım. Aradan 1.5 ay geçti ve uygulama günü geldi. O gün  o kadar heyecanlıydım ki, o eski genç, yakışıklı günlerime geri dönebilecektim. Uygulama ortalama 1 saat sürdü ve ben 1 saatin sonunda beklediğimden çok çok fazlasını aynada görebiliyordum. 18 yaşımdaki halime bakıyordum sanki. Saçsız geçirdiğim, aynalara küstüğüm, kendimden çekindiğim o 5 yıla işte o an üzüldüm.. merkezden çıktığımda Dünya’ya bakış açımdan yolda yürüyüşüme kadar değişiklikler oldu. Nişanlıma gelince, protezi yaptırdıktan 1 ay sonra düğünümüzü yaptık

Protez saç nedir ? O zaman bu sorunun cevabını birebir kendimde yaşayarak öğrendim.

Protez saç nedir? Kaliteli bir saç proteziyle saçlandırma; deneyimli uzmanlar tarafından ölçülendirilen ve %100 insan saçından gelişmiş tekniklerle üretilen saç protezinin özel bir yapıştırıcı solüsyonla saçsız veya seyrek saçlı bölgeye yerleştirilerek şekillendirildiği yönteme verilen isimdir. Tıbbi müdahale gerektirmeyen ve geri dönüşü mümkün olan; sağlıklı, kullanışlı, dayanıklı ve estetik bir uygulamadır.

Küçük yaştaki çocuklara ve egzama gibi ileri derecede kronik cilt rahatsızlığı olanlara protez saç uygulaması önerilmemelidir. Saç protezi kullanımı, tıpkı göz lensi ya da diş protezi kullanımı gibidir ve tıpkı onlar gibi hijyen kurallarına uyularak kullanılmalıdır. Küçük ya da ileri yaşları ya da zihinsel durumları nedeniyle kişisel temizliklerine ve genel hijyen kurallarına önem verme sorumluluğunu taşıyamayacak durumda olanların bu uygulamadan uzak durmaları daha doğru olacaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

protez saç çözümleri

Protez saç videoları

Protez Saç adı altında geçen tanımlamalar aslında kişilerin herhangi bir cerrahi işleme gerek duymadan başları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir