Anasayfa / Protez Saç / Protez saç fiyatları
protez saç avantajları
protez saç

Protez saç fiyatları

Genel olarak baktığımızda saç ekimi, elbette süreç olarak uzun olsa da, saç ekimi sonrasında çok daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. Aynı zamanda çok daha kalıcı, kesinlikle dökülmeyen, belli bir kullanım süresi olmayan saçlara sahip olmak ancak saç ekimi ile gerçekleşecektir.  Bir de bu sadece kendi saç köklerinizden alınarak yapılan bir işlem olduğu için daha uygundur. Ancak saç ekimi cerrahi bir işlem olduğundan dolayı, kişi bir tedirginlik yaşayabilir. Bilinmelidir ki saç ekimi sırasında ve sonrasında ağrı ya da acı hissedilmemektedir. Burada önemli olan bir daha hiç dökülmeyecek olan saçlarınıza kavuşmanız olacaktır. Protez saçlar da pratik olmakla beraber, ömür boyu değil de belli bir süre kullanımı mümkündür. Protez saçların, sadece çok iyi kullanımda iki yıl kadar bir süre kullanım ömrü bulunmaktadır. Saç ekimi ile kıyaslarsak, bu durum söz konusu bile değildir. Çünkü saç ekimini sadece bir kez yaptırırsınız, artık bir daha tekrarlamak ve yenilemek zorunda kalmıyorsunuz.

Eskiden takma saç veya peruk denilen ürünler son yıllarda eklenen bir çok yenilikle protez adını almıştır.Protez kelimesi başka tıbbi girişimlerde de geçtiğinden kullanım amacı aynı olmasına karşın yıllar içinde yıpranmış,alay konusu olmuş peruk kelimesinden daha hoş karşılanmaktadır. Protez saçlar kalite ve tutturulma şekline göre çok çeşitlidir. Kaç çeşit saç yerleştirme yöntemi vardır? Profesyonel olarak sadece 2 adet saç yerleştirme sistemi vardır. Biri cilde diğeri seyrek saçlı bölgeye medikal silikonlarla (estetik ameliyatlarında kullanılan yapıştırıcılar) monte edilir.

Protez saç fiyatları :
Kişisel gözlemlerime göre protez ve bakım fiyatları çok değişken.Marka,kalite,satıcının ikna kabiliyeti,alıcının pazarlık gücü fiyatları değiştirebiliyor. Şöyle ki protez takanlardan aldığım cevaba göre protez ücreti 1500-4000 dolar arasında aylık akım masrafı 100-500 dolar arasında değişebiliyor.İnternet sitemizde size uygun protez saç fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca uzman kadromuz ile tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

Biz sizlerin saçsızlık sorunlarınızı çok uygun fiyatlarla çözmeye kararlıyız. Tabi ki KALİTEDEN ödün vermeden protez saç fiyatlarımız hakkında sitemizden yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Saç ekimi fiyatları protez saç fiyatları na göre daha pahalıdır. Bizimle tanıştıktan sonra zaten farkımızı anlayacaksınız. Yaptığımız çalışmaların %100 garantisini verip protez saç fiyatları konusunda da müşterilerimizi korumaktayız.

Sağlık açısından protez saç

* Başınızda varlığını hissettirmez.
* Su ve hava geçirir.
* İyi bir tasarım yapılırsa ve titizlikle kullanılırsa asla dışarıdan saç protezi olduğu belli olmaz.
* Yüzünüze uygun model verildiğinde ve firma design yetkilileri tarafından kullanım hakkında detaylı bilgilendirildiğinizde kullanmaktan büyük mutluluk duyarsınız.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

saç değişim

Yeni Protez Saç Kullananlar

Protez saç kullanan kişiler tüm sosyal faaliyetlerini (yıkamak, fön çekmek, taramak, denize havuza girmek, spor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir