Anasayfa / Protez Saç / Protez saç nedir ?
protez saç model
protez model

Protez saç nedir ?

İnsanlar saçlarını kayıp ettiğinde kendilerini yaşlı, yorgun ve mutsuz hissederler. Onlardan biriside bendim. Yaşım genç olmasına rağmen ruhumun yaşlandığını kendime aldığım kıyafetlerden anlar olmuştum. Bu duruma son vermem gerekiyordu… ” Sorularımın ve sorunlarımın cevabını buldum.

Protez saç nedir ?

– Protez saçın eski adı, saç ünitesidir.

– 1990 yılında ülkemize gelen yöntem, 2000 yılından itibaren ününe ün katmıştır.

Ve tüm ülkemize yayılmıştır. Ülkemizde 2013 yılı itibari ile 25.000 kişi protez saç yöntemi kullanmaktadır.

– Saçsızlıktan tamamen kurtaran, acısız – sızısız – kansız bir yöntemdir.

– İnce bir alt yapıya sahip, üzerinde binlerce kendi saç özelliği bulunmakta.

– Hemen tarayıp duş bile alabilirsiniz.

– Seyrek saçlara uygulanır.

– Su geçirgendir.

– Olan saçınızı kazımadan da yerleştirme yapılabilir fakat en makbul olanı kazınmış bölgeye uygulamaktır.Protez saç nedir ?

– Profesyonel bir firma tarafından yapılırsa anlaşılma olasılığı çok azdır.

– Şimdiye kadar çıkan en kaliteli protez saç modeli ELITEHAIR dir.

– Protez saç bakımı zor değildir. Kuaföre gitmiyor musunuz? Kuaföre gideceğinize Protez saç nedir? Saçlandırma merkezine gideceksiniz. Normal bir kuaföre gidip saç problemi ile yaşamaya devam edeceğinize, Protez saç merkezleri içinde verilen hizmetten faydalanıp, hem gür saçlara sahip olacaksınız.

– Protez saç bakım fiyatı medikal malzemeler ile yapılırsa 70-100 tl arasındadır. Bu fiyatlardan daha düşük fiyatlar var ise (ucuz etin yahnisidir)  Dikkatli olmak gerek…

– Fiyatları yapılan uygulamanın kalitesine göre değişir. Sektörde 300 tl fiyat veren bile var. Fakat kalitesi fiyatından belli 1 ay sonra 300 tl daha verirsiniz. Astarı yüzünü geçer.

– Protez saç yöntemlerinde en iyisi elite hair yöntemdir. (Duyuru!  Biz Türkiye’nin en iyi firmasıyız diyen firma 120 m2 de nasıl çalışıyor. Biz  300 m2 alanda çalışıyoruz ama müşteri yoğunluğumuzdan bu metrekareler bile bize az geliyor. Protez saç nedir? Sorunuza cevap bulabilmek için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca internet sitemize ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Kurumumuz mensupları görev bilinci ve etik değerlere saygının gereği olarak mesleki bilgi ve birikimini, Doğru bilgilendirme, Doğru yönlendirme, Doğru Metot, Doğru uygulama ve müşteri memnuniyeti olarak kullanır. Sektörde kaliteyi belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesinin de profesyonel ekip ve buna bağlı olarak gelişmeyi ARGE çalışmalarıyla sürdürülebileceğini ve bu doğrultuda Kalitenin geleceğini çok iyi biliyoruz. Organizasyonel gelişim ile disiplinli çalışmayı sağlayarak eğiten, öğreten bir kurum olmak hedeflerimizdendir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

protez saç çözümleri

Protez saç videoları

Protez Saç adı altında geçen tanımlamalar aslında kişilerin herhangi bir cerrahi işleme gerek duymadan başları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir