Anasayfa / Protez Saç / Protez Saç Videolarında Bakım Süreleri
kadın protez saçlar
kadın saç

Protez Saç Videolarında Bakım Süreleri

Protez saç diye adlandırmalar günümüzde bu teknolojilerin çok ciddi gelişmesi ve markalaşması nedeniyle aslında terk edilmiş tanımlamalardır.Çünkü protez saç olarak bilinen peruk görüntüsüne benzer uygulamalar protez saç videolarında, çok ince ve doğal alt yapıların üretilmesi, bu alt yapıların üzerine Folligraft tekniği ile gerçek insan saçı eklenmesi sayesinde artık tercih edilmez olmuştur. Protez saç videolarında tekniği yakından takip edebilirsiniz.

Sürekli başkasına ihtiyaç duyulan bakımı vardır.
Her ay 100-500 USD bakım masrafı vardır.
Yıkama ve doğal etkilerle yıprandığı için 1-2 yılda bir değiştirmek gerekir.
Ani imaj değişimi toplum tarafından yadırganabilir.
Alerji yapabilir.
Altında biriken cilt döküntüleri kaşıntı yapabilir.
Her an kafanızın üstünde bir şey varmış hissi rahatsız edebilir.

Bakım süreleri kişinin cilt yapısına,yağlanma ve terleme oranına ,yaşam ve beslenme biçimine , alkol alışkanlığına ve kişisel hijyenine göre değişmektedir.Bu bakımlar satın alma yaptığınız firmamız tarafından profesyonel olarak verilebildiği gibi kişinin kendinin de yapabileceği uygulamalardır.

Bazı insanlar tekrar eski saçlarına kavuştuğunda çevresel tepkiden endişe ederler. Yine çok ilginçtir ki saçlanmak istemelerindeki en önemli nedenlerinden biri de çevresel tepkidir. Akraba ve arkadaşlarının olur olmaz esprileri ve aynaya her baktıklarında,genç yüzlerinde dökülmüş saçsız halleri, yaşının çok üstünde gösteren pek istenmeyecek bir görüntü bunda etkili olur. Aslında kişi saçlarını kaybetmeye başladığı anda doğallığını kaybetmeye başlamıştır çünkü insanlar doğduklarında saçlı olur. 20 yaşında olan birinin 30 yaşın üstünde göstermesi veya 30 yaşında olan birisinin 40 yaşının üstünde göstermesi ne kadar doğal olabilir ki. Örneklerimizi internet sitemizin protez saç videolarımızdan izleyebilirsiniz.

Kişide saç dökümü çok ise ve saç ekimi imkansızsa veya yetersizse protez saç seçilebilinir. Saç protezi başınıza ve saç yapınıza uygun bir şekilde hazırlanılır bunun için saçınızdan numuneler alınır ve kafanızın kalıbı gözden geçirilir.

Sonra numuneler protezin hazırlanacağı merkeze gönderilir, ve merkezde hava ve suyu geçiren bir ikinci deri hazırlanılır ve numuneye göre hazırlanan saçlar tek tek yerleştirilir, protezi hazlamak en az 2 hafta sürer.

Hazırlanılan protez 1-2 saat içinde özel bir yapışkan veya mikro tüplerle deriye yerleştirilir.

Sonra saçlar istenilen şekilde kesilir ve şekillendirilir.Protez saç videolarında sizi ayrıntılarıyla bilgilendiriyoruz.

Kansız bir yöntem yanı cerahi bir yöntem değildir,istediğiniz yoğun bir saça kavuşabilirsiniz, protezinizle banyo yapabilirsiniz, denize gidebilirsiniz.

Yapışkan protez; en yaygın tiptir protezin altında çift taraflı yapıştırıcı bulunur kolaylıkla sökülüp temizlik yapılabilir.Küçük çekmelere karşı dirençlidir protezle yatılabilir,banyo yapılabilir,denize girilebilir.Kişi isterse söküp takabilir.Protezin ve kapattığı alanın bakımı seyrek aralarla teknisyence yapılır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

protez saç çözümleri

Protez saç videoları

Protez Saç adı altında geçen tanımlamalar aslında kişilerin herhangi bir cerrahi işleme gerek duymadan başları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir