Anasayfa / Protez Saç / Protez Saçlar Nasıl olmalı
protez saç fiyatları 2019
protez saç fiyatları 2019

Protez Saçlar Nasıl olmalı

Protez saçlar yapılacak olan ölçü,zemin özellikleri,saç kalitesi,kullanılacak olan sarf malzeme,uygulamayı gerçekleştirecek olan merkezin;bilgi,beceri,tecrübe ve donanımı gibi kriterler değerlendirilerek belirlenir.İthal bir üretim olan protez saçlarda her bütçeye uygun rakamlar bulunabilir. Protez saç fiyatları , protez saçta hiç bir zaman değişmeyecek bir gerçek vardır.Kaliteli ürün ve işçiliği çok ucuza alamazsınız.Merkezlerin fiziki yapısına bakarak karar vermekte yanlış olur.Size gerçek anlamda para ve hizmet garantisi sunan saç merkezlerini tercih etmelisiniz.Sadece maddi kazanç için açılan,sektördeki yenilikleri üstündeki  merkezleri taklit ve takip etmeye çalışarak işlerini idame ettiren ticarethanelerden çıkan sorunlu işler işini iyi yapan merkezlerden ayrı tutulmalıdır.Kullanmış olduğunuz protez saçınız doğal görünüme sahip,size sıkıntı yaşatmıyor,varsa sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuluyorsa doğru yerdesiniz demektir.Merkezimize gelerek ücretsiz saç analizi yaptırabilir, protez saç fiyatları, size uygulanması önerilen yöntem hakkında detaylı fiyat ve kullanım bilgisi alabilirsiniz.

Eskiden takma saç veya peruk denilen ürünler son yıllarda eklenen bir çok yenilikle protez adını almıştır.Protez kelimesi başka tıbbi girişimlerde de geçtiğinden kullanım amacı aynı olmasına karşın yıllar içinde yıpranmış,alay konusu olmuş peruk kelimesinden daha hoş karşılanmaktadır. Protez saçlar kalite ve tutturulma şekline göre çok çeşitlidir. Kaç çeşit saç yerleştirme yöntemi vardır? Profesyonel olarak sadece 2 adet saç yerleştirme sistemi vardır. Biri cilde diğeri seyrek saçlı bölgeye medikal silikonlarla (estetik ameliyatlarında kullanılan yapıştırıcılar) monte edilir.

Protez saç fiyatları sistemleri 200$ ile 2000 $ arasında değişebilmektedir. Fiyat aralıklarında bu denli uçurum olması, protez saçın kalitesinden değil firmaların kendi içindeki fiyat politikalarından kaynaklıdır. Yıllarca saçsızlık sorunu yaşadıktan sonra, “Elbette olmuşken en iyisi olsun” düşüncesiyle hareket edip, maddi manevi büyük kayıplar verilebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, protez saç kullanmaya başlamadan önce beklentilerinizi net bir şekilde bilmeniz ve kaliteli bir protez saç sistemini profesyonel tasarım sonucunda 300$ ile 2000$ arasında sadece rakam farkı olduğunu, kullandıkça anlamanız zor olmayacaktır.

Hangi yöntemin sizin için uygun olduğunu ve protez saç fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  telefon numaralarımızı hattımızdan randevu alarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize Dünya da en popüler  protez saç modellerini uygulamalı olarak beğeninize sunmaktayız.Kişisel gözlemlerime göre protez saç fiyatları çok değişken.

Çevrenizde takan varsa konuşup önerilerini dikkate alın
Aylık bakım masraflarını net bir şekilde öğrenin ve kurumdan yazı alın.
Alay konusu yapanlara kızmak yerine kibarca rahatsız olduğunuzu ifade edin.

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

saç değişim

Yeni Protez Saç Kullananlar

Protez saç kullanan kişiler tüm sosyal faaliyetlerini (yıkamak, fön çekmek, taramak, denize havuza girmek, spor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir