Anasayfa / Protez Saç / Yeni Protez Saç Kullananlar
saç değişim
saç

Yeni Protez Saç Kullananlar

Protez saç kullanan kişiler tüm sosyal faaliyetlerini (yıkamak, fön çekmek, taramak, denize havuza girmek, spor yapmak gibi�) herhangi bir aksama olmadan sürdürebiliyor.

Pek çok firma ilk satışını yapana kadar olağanüstü performans gösteriyor, fakat kullanıcı müşteri bir sorun yaşadığında aynı performansın yerinde yeller esiyor. Türkiye’de kullanılan tasarımlar genellikle, çevresi 1″ ( bir inch ) genişliğinde deri, orta kısmı ise lace denilen hava ve su geçirgenliği olan şeffaf bir maddedendir. Kimi zaman ön şakak çizgisine denk gelen kısımlarına yine lace uygulanarak doğal saç görüntüsü elde edilir. Protez saç kullananlar düğüm tekniklerini “protezin doğallığı” açısından büyük önemi vardır. Tekniklerini geliştirebilmiş kurumsal firmaların kendilerine has tekniklerle çalıştıkları bilinmektedir. Doğru ve uzmanlıkla alınmış bir saç kalıbının dahi üretim aşamasında kullanılacak altyapı ve saç kalitesinin üst düzeyde olmamasından dolayı, müşteriye uygulama aşamasında sorun yaratacağı kaçınılmaz bir gerçektir. Kalitesine önem verilmeksizin üretilen saçlar, doğallıktan uzak olacaktır. Firmalar arası fiyatların bu derece esnek olmasının nedeni, kimi firmaların ürün ve eleman seçimlerinde müşteri sağlığını ve memnuniyetini esas alarak çalışmaları buna mukabil diğerlerinin ise bu anlayıştan uzak olmalarıdır.

5 yıl önce saç ekimi için kimse yaptırmak istemiyordu çünkü memnuniyet derecesi o kadar azdı ki ! protez saç çok tercih ediliyordu Protez saç kullanmak sıradan bir hal almıştı ama bakımları vardı bantları vardı kremleri vardı araştırdım Amerika’dan kendimiz bile getirtmek için her türlü araştırma yapmıştık bakın 56 dolardı o zaman bu kalıp kalıbı kendimiz getirtiyorduk saçın işte şeklini çıkarıyorduk kafamızda ve bunu tekrar geri gönderiyorduk daha sonra ücret yatarak bize o kalıba göre göndereceklerde 1 yıllık 10 dolar civarındaydı yani çok uygundu ama yıllarca bakım istiyor falan filan neyse vazgeçtik bu durumdan iyi ki vazgeçmişiz.Hala saç ekiminden korkan arkadaşlarımız var. Protez saç kullananlar hakkında fikir ve yorumlarını merak mı ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz.

Yakışıklı olmak sizin de hakkınız. Yeni Yılda canınız değişiklik mi yapmak istiyor?Fakat bu sefer sadece bir takım elbise almak, güzel bir bluz ve çanta almak yetmez, öyle değil mi? Fakat bu değişim kalıcı bir değişim olmayacak elbet.Bunu sizde biliyorsunuz.Saçlarınız?

Tabii ya saçlarınız?Neden değişime saçlarınızdan başlamıyorsunuz ki?

Peki ama nasıl?- Saçınızın sıklığından memnun değilseniz? Eskiden daha yakışıklı daha güzeldim diyor iseniz,Bu saçı istiyorum demeniz yeterli.Biz size yardımcı olmaya hazırız. Sizin mutluluğunuz bizim için önemli.

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

protez saç çözümleri

Protez saç videoları

Protez Saç adı altında geçen tanımlamalar aslında kişilerin herhangi bir cerrahi işleme gerek duymadan başları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir